PSİNEMA

Anla ve Özgürleş

PSİNEMA - Kayıt

1. "Kullanıcı adı" olarak imlâ kurallarına uygun bir şekilde gerçek adınızı ve soyadınızı Türkçe karakterler kullanarak belirtiniz (Örnek: Mustafa Kemal Atatürk).

2. Profil bilgilerinde, "Konum" kısmında halen devam ettiğiniz kurumu ve bölümü, bir işte çalışmıyorsanız bulunduğunuz şehri, "Meslek" kısmında halen yaptığınız veya uzmanlığınızın bulunduğu işi mutlaka belirtmelisiniz.

3. Açtığınız üyelik hesabınızın onaylanabilmesi için yüzünüzün rahat bir şekilde seçildiği bir fotoğrafınızı foruma yükleyiniz. Fotoğrafınız, tartışmalarda önyargı oluşturabilecek sosyal, siyasi veya dini tercihleri temsil eden kıyafet, sembol ve yazılar içermemelidir.

4. Yukarıda belirtilen şekilde profil oluşturmayan ve uygun bir fotoğraf yüklemeyen kişilerin açtığı hesaplar onaylanmayacaktır. Onaylanmamış üye hesapları silinmektedir.

5. Forum ortamında yazılar Türkçe imlâ kurallarına uygun bir biçimde yazılmalı ve forumun bozulmuş internet diline kaymaması için özen gösterilmelidir. İmla kurallarına uymamakta ısrar edenlerin üyelikleri silinir.

6. Foruma üye olunan tarihten sonra 1 ay içerisinde tartışmalara katılmayan üyeler otomatik olarak silinirler.

PSİNEMA YÖNETİMİ
Güncellenme tarihi: 1 Ağustos 2011

 
cron